Kvetináč s dreveným obalom, priemer 27,5x27,5x26 cm, drevený kvetináč
Kód: 39968-00Súvisiaci tovar
Drevená chňapka s motívom kosoštvorca, 17x17x15cm český výrobok
Drevená škatuľka s kriedou, vnútri s čiernou fóliou, 52x21,5x17cm, český výrobok
Drevená nádoba na tri kvetináče, 47x17x15cm český výrobok
Drevená debnička s kvetináčom, tmavá, 37x37x30cm Český výrobok
Drevená krabička s vtáčikmi, 62x21,5x17cm, český výrobok
Drevená debnička s vtáčikmi, 52x21,5x17cm, český výrobok
Podrobný popis
Drevený držiak na kvetináče je vyrobený z masívneho smrekového dreva. Rozmery sú 27,5 x 27,5 x 26 cm. Drevo je na povrchu ošetrené bezfarebným lakom. Súčasťou výrobku je plastový kvetináč antracitovej farby s rozmermi 25 x 25 cm.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Kvetináče a sadenice |
|---|---|
| Hmotnosť: | 2.62 kg |
| EAN: | 8592429399688 |
| Barva: | Prírodné, Čierna |
| Dĺžka: | 27.5 cm |
| Šírka: | 27.5 cm |
| Výška: | 26 cm |
| Země původu: | Česká republika |
| Povolen v: | MALL |
| Materiál: | drevo |
| Velikost: | 27 cm |
| Specifikace: | český výrobok |
| Dřevina: | Smrek masív |
Drevená debnička s kvetináčom, tmavá, 27x27x21cm Český výrobok
Drevený obal na debničku tmavý, 62x21,5x17cm Český výrobok
Drevená závesná skrinka s kvetináčom so srdcom, 27x27x21 cm, český výrobok
Betónový kvetináč ľahký - hladký, 33x33x50,5cm, český výrobok
Drevená debnička s kvetináčmi s motívom kosoštvorca, 47x17x15cm český výrobok
Drevený obal na kvetináč tmavý, 37x37x30cm Český výrobok
Drevený závesný box s kvetináčom, 27x27x21 cm, český výrobok
Drevená chňapka s kriedou, 17x15x17 cm český výrobok
Drevená debnička s vtáčikmi, 52x21,5x17cm, český výrobok
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
