Dřevěný obal s květináčem tmavý, 32x32x24cm Český výrobek
Kód: 41179-00Související produkty
Dřevěný obal na květináč se srdcem tmavý, 17x17x15cm Český výrobek
Betonový truhlík odlehčený - hladký, 53x22,5x17,5 cm, český výrobek
Dřevěný obal na truhlík se srdcem, 52x21,5x17cm český výrobek
Dřevěný obal na květináč tmavý, 37x37x30cm Český výrobek
Dřevěný obal na tři květináče s motivem kosočtverců, 47x17x15cm český výrobek
Dřevěný obal na dva květináče s motivem kosočtverců, 32x17x15cm
Dřevěný obal s květináčem a tabulkou pro psaní křídou, 17x15x17 cm český výrobek
Dřevěný obal na truhlík, 62x21,5x17cm český výrobek
Dřevěný obal na květináč s motivem krajky, 17x17x15cm český výrobek
Dřevěný obal s květináči a tabulkou pro psaní křídou, 32x17x15cm český výrobek
Detailní popis produktu
Dřevěný obal s květináčem je vyrobený z masivního smrkového dřeva a namořený. Vnější rozměr 32x32x24 cm. Vnitřní rozměr 26x26x24 cm. Součástí výrobku je samozavlažovací květináč o rozměrech 30x30x24, který dobře zapadne a drží v obalu. Není určené pro přímý styk s vodou. Český výrobek
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Květináče a truhlíky |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.69 kg |
| EAN: | 8592429411793 |
| Barva: | Hnědá |
| Délka: | 32 cm |
| Šířka: | 32 cm |
| Výška: | 24 cm |
| Země původu: | Česká republika |
| Povolen v: | MALL |
| Materiál: | Dřevo |
| Velikost: | 32 cm |
| Specifikace: | český výrobek |
| Dřevina: | Smrk masiv |
Dřevěný závěsný obal na květináč se srdcem, 27x27x21 cm, český výrobek
Dřevěný obal s květináči s motivem kosočtverců, 47x17x15cm český výrobek
Tmavý dřevěný obal na truhlík vnese do domova, na balkon i terasu příjemné teplo přírodního materiálu a elegantní, čistý vzhled. Je mořen do hnědého odstínu, který krásně ladí s...
Dřevěný obal na tři květináče, 47x17x15cm český výrobek
Dřevěný závěsný obal na květináč se srdcem tmavý, 27x27x21 cm, český výrobek
Dřevěný obal na květináč s tabulkou pro psaní křídou, 17x15x17 cm český výrobek
Dřevěný truhlík s tabulkou pro psaní křídou, uvnitř s černou fólií, 52x21,5x17cm, český výrobek
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.



