Wooden packaging with dark box, 52x21.5x17cm, Czech product
Code: 46097-00Related products
Wooden container with flower pots with rhombus motif, 32x17x15cm czech product
Wooden box with birds, 62x21,5x17cm, Czech product
Wooden container with pots and chalkboard, 32x17x15cm czech product
Wooden box cover, 62x21,5x17cm czech product
Wooden box cover with heart white, 52x21,5x17cm Czech product
Wooden box with flower pots with rhombus motif, 47x17x15cm czech product
Wooden box with heart, 62x21,5x17cm czech product
Product detailed description
The wooden container with a box is made of solid spruce wood and stained brown. Outside dimensions 52x21,5x17cm. Inner dimension 50x19,5x15cm. The product includes a self-watering box measuring 50x19x16.5 cm, which fits and holds well in the packaging.Not suitable for direct contact with water. Product of the Czech Republic.
Additional parameters
| Category: | Flower pots and window boxes |
|---|---|
| Weight: | 1.45 kg |
| EAN: | 8592429460975 |
| Color: | hnědá |
| Length: | 52 cm |
| Width: | 21.5 cm |
| Height: | 17 cm |
| Made in: | Česká republika |
| Material: | Dřevo |
| Size: | 52 cm |
| Wood: | Smrk masiv |
Wooden box cover with heart - colour, 62x21,5x17cm czech product
Wooden box cover, 62x21,5x18cm
Wooden pot cover dark, 37x37x30cm Product of Czech Republic
Wooden box with birds, 52x21,5x17cm, Czech product
Wooden hanging pot cover with heart dark, 27x27x21 cm, Czech product
Wooden pot cover dark, 27x27x21 cm Product of Czech Republic
Product rating
Be the first who will post an article to this item!
