Drevený obal s kvetináči s motívom čipky, 32x17x15cm Český výrobok
Kód: 40989-00Súvisiaci tovar
Drevený obal na krabičku so srdcom, 52x21,5x17cm český výrobok
Drevený obal na krabičku so srdcom, tmavý, 52x21,5x17cm Český výrobok
Drevená škatuľka s kvetináčom s motívom čipky, 17x17x15cm český výrobok
Drevená nádoba na dva kvetináče s kriedovou tabuľou, 32x17x15cm český výrobok
Drevená krabička s vtáčikmi, 62x21,5x17cm, český výrobok
Drevená závesná skrinka s kvetináčom so srdcom, 27x27x21 cm, český výrobok
Podrobný popis
Drevená nádoba s kvetináčmi je vyrobená z masívneho smrekového dreva bez povrchovej úpravy. Stredné priečky sú natreté na bielo a zdobené čipkovým motívom. Vonkajší rozmer 32x17x15cm. Vnútorný rozmer 30x15x15 cm. Súčasťou výrobku sú dva okrúhle kvetináče s priemerom 15 cm. Český výrobok.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Kvetináče a sadenice |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.78 kg |
| EAN: | 8592429409899 |
| Barva: | Prírodné, Biela |
| Dĺžka: | 32 cm |
| Šírka: | 17 cm |
| Výška: | 15 cm |
| Země původu: | Česká republika |
| Povolen v: | MALL |
| Materiál: | drevo |
| Velikost: | 32 cm |
| Specifikace: | český výrobok |
| Dřevina: | Smrek masív |
Drevený obal na debničku prírodný, 52x21,5x17cm, český výrobok
Škatuľa z ľahkého betónu - hrubá, 53x22,5x17,5 cm, český výrobok
Betónový kvetináč ľahký - hladký, 33x33x50,5cm, český výrobok
Drevená nádoba s kvetináčom a kriedou, 17x15x17 cm český výrobok
Drevený obal na debničku tmavý, 52x21,5x17cm, český výrobok
Drevená nádoba s kvetináčmi a kriedovou tabuľou, 32x17x15cm český výrobok
Drevený závesný obal na kvetináč so srdcom, 27x27x21 cm, český výrobok
Drevená debnička s kvetináčmi s motívom kosoštvorca, 47x17x15cm český výrobok
Drevený obal na krabičku so srdcom biely, 52x21,5x17cm Český výrobok
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
