Drevený závesný obal s kvetináčom so srdcom, 27x27x21 cm, český výrobok
Kód: 41512-00Súvisiaci tovar
Drevená škatuľka s kriedou, vnútri s čiernou fóliou, 62x21,5x17cm, český výrobok
Škatuľa z ľahkého betónu - hladká, 53x22,5x17,5 cm, český výrobok
Drevená debnička s vtáčikmi, 52x21,5x17cm, český výrobok
Drevená nádoba na tri kvetináče s motívom kosoštvorca, 47x17x15cm český výrobok
Drevený obal na krabičku so srdcom, 52x21,5x17cm český výrobok
Drevená nádoba s kvetináčmi s motívom kosoštvorca, 32x17x15cm český výrobok
Drevený obal na krabičku so srdcom biely, 52x21,5x17cm Český výrobok
Drevený obal na debničku tmavý, 62x21,5x17cm Český výrobok
Podrobný popis
Drevený závesný držiak na kvetináč je vyrobený z masívneho smrekového dreva. V strede je vyrezané srdce. Vonkajšie rozmery 27x27x20 cm. Vnútorný rozmer 25x25x20 cm. Súčasťou výrobku je samozavlažovací kvetináč s rozmermi 25x25x20 cm, ktorý sa dobre drží v obale. Český výrobok.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Kvetináče a sadenice |
|---|---|
| Hmotnosť: | 1.68 kg |
| EAN: | 8592429415128 |
| Barva: | Prírodné |
| Dĺžka: | 27 cm |
| Šírka: | 27 cm |
| Výška: | 21 cm |
| Země původu: | Česká republika |
| Povolen v: | MALL |
| Materiál: | drevo |
| Velikost: | 27 cm |
| Specifikace: | český výrobok |
| Dřevina: | Smrek masív |
Škatuľa z ľahkého betónu - hrubá, 53x22,5x17,5 cm, český výrobok
Drevená krabička so srdcom biela, 62x21,5x17cm Český výrobok
Drevená krabička s vtáčikmi, 62x21,5x17cm, český výrobok
Drevený obal na kvetináč so srdcom tmavý, 17x17x15cm Český výrobok
Drevený závesný box s kvetináčom, 27x27x21 cm, český výrobok
Drevená chňapka s motívom kosoštvorca, 17x17x15cm český výrobok
Drevená krabička so srdcom - tmavá, 62x21,5x17cm český výrobok
Drevená debnička s kvetináčmi s motívom čipky, 32x17x15cm český výrobok
Drevený obal na krabičku so srdcom - tmavý, 62x21,5x17cm český výrobok
Hodnotenie tovaru
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
