Drevený kvetináč tmavý, vo vnútri s čiernou fóliou, 62x21,5x17cm, český výrobok
Kód: 46670-00Súvisiaci tovar
Škatuľa z ľahkého betónu - hrubá, 53x22,5x17,5 cm, český výrobok
Drevený obal na kvetináč tmavý, 27x27x21 cm Český výrobok
Drevená krabička so srdcom - tmavá, 62x21,5x17cm český výrobok
Drevený obal na krabičku so srdcom, tmavý, 52x21,5x17cm Český výrobok
Drevený obal na krabičku so srdcom - tmavý, 62x21,5x17cm český výrobok
Drevená chňapka s kriedou, 17x15x17 cm český výrobok
Drevený obal na kvetináč tmavý, 37x37x30cm Český výrobok
Drevená debnička s kvetináčom, tmavá, 37x37x30cm Český výrobok
Podrobný popis
Drevený truhlík je vyrobený z masívneho smrekového dreva a namorený na hnedú farbu. Truhlík je ozdobou nielen do interiéru, ale nájde využitie aj v zastrešenom exteriéri, nie je určený na priamy styk s vodou. Vonkajšie rozmery 60x21,5x17cm. Vnútorné rozmery 58x19,5x16cm. Truhlík je vo vnútri vybavený čiernou fóliou s hrúbkou 150 mikrónov. Fólia je z hygienicky nezávadného koextrudovaného polyetylénu. Ide o trojvrstvovú vyfukovanú fóliu LDPE, ktorá je veľmi pevná, a tak nahrádza bežne vkladaný plastový truhlík. Český výrobok
Dodatočné parametre
| Kategória: | Kvetináče a sadenice |
|---|---|
| Hmotnosť: | 1.36 kg |
| EAN: | 8592429466700 |
| Barva: | Hnedá |
| Dĺžka: | 60 cm |
| Šírka: | 21.5 cm |
| Výška: | 17 cm |
| Země původu: | Česká republika |
| Materiál: | drevo |
| Velikost: | 62 cm |
| Dřevina: | Smrek masív |
Drevený obal na krabičku so srdcom, 52x21,5x17cm český výrobok
Drevený obal na debničku tmavý, 62x21,5x17cm Český výrobok
Drevený obal na krabičku so srdcom biely, 52x21,5x17cm Český výrobok
Drevená debnička s kvetináčmi s motívom kosoštvorca, 47x17x15cm český výrobok
Drevená škatuľka s kriedou, vnútri s čiernou fóliou, 52x21,5x17cm, český výrobok
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
