Drevený obal na tri kvetináče, 47x17x15cm, drevený kvetináč
Kód: 40736-00Súvisiaci tovar
Drevená škatuľka s kvetináčom s motívom čipky, 17x17x15cm český výrobok
Drevená debnička s kvetináčom, tmavá, 37x37x30cm Český výrobok
Drevená nádoba s kvetináčmi s motívom kosoštvorca, 32x17x15cm český výrobok
Drevený obal na kvetináč so srdcom, 27x27x20 cm český výrobok
Podrobný popis
Drevená chňapka je vyrobená z masívneho smrekového dreva bez povrchovej úpravy. Vonkajšie rozmery 47x17x15 cm. Vnútorný rozmer 45x15x15 cm. Vhodný pre tri okrúhle kvetináče s priemerom 15 cm alebo pre obdĺžnikový box s maximálnou veľkosťou 43x13 cm. Vhodné hrnce nájdete v našej ponuke pod kódom 40657. Kvetináč nie je súčasťou balenia. Český výrobok.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Kvetináče a sadenice |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.8 kg |
| EAN: | 8592429407369 |
| Barva: | Prírodné |
| Dĺžka: | 47 cm |
| Šírka: | 17 cm |
| Výška: | 15 cm |
| Země původu: | Česká republika |
| Povolen v: | MALL |
| Materiál: | drevo |
| Velikost: | 47 cm |
| Specifikace: | český výrobok |
| Dřevina: | Smrek masív |
Drevená krabička s vtáčikmi, 62x21,5x17cm, český výrobok
Betónový hrniec ľahký - hrubý, 33x33x50,5cm, český výrobok
Drevená škatuľka s kriedou, vnútri s čiernou fóliou, 52x21,5x17cm, český výrobok
Drevený závesný box s kvetináčom, 27x27x21 cm, český výrobok
Drevená závesná skrinka s kvetináčom so srdcom, 27x27x21 cm, český výrobok
Drevený obal na kvetináč tmavý, 27x27x21 cm Český výrobok
Škatuľa z ľahkého betónu - hladká, 53x22,5x17,5 cm, český výrobok
Škatuľa z ľahkého betónu - hrubá, 53x22,5x17,5 cm, český výrobok
Drevená nádoba na dva kvetináče s kriedovou tabuľou, 32x17x15cm český výrobok
Hodnotenie tovaru
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
