Dřevěný obal s truhlíkem tmavý, 62x21x18cm Český výrobek
Kód: 41167-00Související produkty
Dřevěný obal na truhlík se srdcem - tmavý, 62x21,5x17cm český výrobek
Dřevěný obal na květináč s tabulkou pro psaní křídou, 17x15x17 cm český výrobek
Dřevěný obal na květináč s motivem kosočtverčů, 17x17x15cm český výrobek
Dřevěný truhlík s tabulkou pro psaní křídou, uvnitř s černou fólií, 62x21,5x17cm, český výrobek
Dřevěný obal s květináči a tabulkou pro psaní křídou, 32x17x15cm český výrobek
Dřevěný obal na dva květináče s motivem kosočtverců, 32x17x15cm
Dřevěný obal na truhlík, 62x21,5x18cm
Dřevěný obal na květináč s motivem krajky, 17x17x15cm český výrobek
Dřevěný truhlík s tabulkou pro psaní křídou, uvnitř s černou fólií, 52x21,5x17cm, český výrobek
Betonový květináč odlehčený - hladký, 33x33x50,5cm, český výrobek
Detailní popis produktu
Dřevěný obal s truhlíkem je vyrobený z masivního smrkového dřeva a namořený. Vnější rozměr 62x21x18cm. Vnitřní rozměr 58x18x18 cm. Součástí výrobku je samozavlažovací truhlík o rozměrech 60x19x16,5, který dobře zapadne a drží v obalu. Není určené pro přímý styk s vodou. Český výrobek
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Květináče a truhlíky |
|---|---|
| Hmotnost: | 3.18 kg |
| EAN: | 8592429411670 |
| Barva: | Hnědá |
| Délka: | 62 cm |
| Šířka: | 21 cm |
| Výška: | 18 cm |
| Země původu: | Česká republika |
| Povolen v: | MALL |
| Materiál: | Dřevo |
| Velikost: | 62 cm |
| Specifikace: | český výrobek |
| Dřevina: | Smrk masiv |
Dřevěný obal s květináči s motivem krajky, 32x17x15cm český výrobek
Dřevěný obal s květináčem a tabulkou pro psaní křídou, 17x15x17 cm český výrobek
Vneste do svého domova nebo zahrady kousek přírody a tepla domova. Dřevěný obal na truhlík se srdcem je nejen praktickým doplňkem, ale i krásnou dekorací. Tmavé provedení působí...
Dřevěná bedýnka na bylinky z masivního dřeva s možností popisu, 24x14x11,5 cm (délka/šířka/výška), český výrobek.
Dřevěný obal s květináči s motivem kosočtverců, 32x17x15cm český výrobek
Dřevěný obal s truhlíkem se srdcem - tmavý, 62x21,5x17cm český výrobek
Tmavý dřevěný obal na truhlík vnese do domova, na balkon i terasu příjemné teplo přírodního materiálu a elegantní, čistý vzhled. Je mořen do hnědého odstínu, který krásně ladí s...
Dřevěný obal na truhlík se srdcem bílý, 62x21,5x17cm Český výrobek
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.



