Heart-shaped wooden bowl with mosaic, solid wood, 3 types of wood, 25x25x4,5 cm
Code: 25702-00Related products
Wooden bowl in the shape of a violin, solid wood, size: 17x30x4,5 cm
Wooden bowl cat, solid wood, size 21 cm, Czech product
Wooden bowl in the shape of a paw with 4 shots, solid wood, size 18 cm. Product of Czech Republic
Mosaic wooden bowl in the shape of a pig, solid wood, 2 types of wood, size 20x12.50x2.50 cm
Wooden heart-shaped bowl with heart-shaped tray, solid wood, 19,6x18,6x2 cm. Product of Czech Republic
Product detailed description
Wooden heart-shaped bowl with mosaic detail is made of solid beech, American walnut, and gabon wood, the size is 25 x 25 x 4.50 cm, the bowl is treated with oil.Additional parameters
| Category: | Bowls and plates |
|---|---|
| Weight: | 0.6 kg |
| EAN: | 8592429257025 |
| Color: | přírodní |
| Length: | 25 cm |
| Width: | 25 cm |
| Height: | 4.5 cm |
| Made in: | Česká republika |
| Allowed in: | MALL |
| Material: | Dřevo |
| Pattern - motive: | Srdce |
| Size: | 25 cm |
| Specifications: | český výrobek |
| Wood: | Combination of coloured woods |
Wooden bowl, solid wood, 20 cm
Wooden bowl in the shape of a squirrel, solid wood, size 21,5x17 cm
Product rating
Be the first who will post an article to this item!
