Wooden bowl in the shape of a halved heart with a heart-shaped tray, solid wood, 19.6x18.6x2 cm
Code: 30165-0BRelated products
Wooden bowl in the shape of a leaf, solid wood, size 18x10x2 cm
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
on stock
€7,80
Wooden bowl in leaf shape, solid wood, size 18x10x2 cm
Product detailed description
Wooden bowl in the shape of a half heart with a heart-shaped tray is made of solid beech wood, the size is 19,6 x 18,6 x 2 cm, the bowl is treated with oil on the surface. Product of Czech Republic
Additional parameters
| Category: | Bowls and plates |
|---|---|
| Weight: | 0.5 kg |
| EAN: | 8592429301650 |
| Color: | přírodní |
| Length: | 19.6 cm |
| Width: | 18.6 cm |
| Height: | 2cm |
| Made in: | Česká republika |
| Allowed in: | MALL |
| Material: | Dřevo |
| Pattern - motive: | Srdce |
| Size: | 20 cm |
| Specifications: | český výrobek |
| Wood: | Buk masiv |
Wooden bowl, solid wood, 20 cm
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
on stock
€12,36
Wooden bowl, solid wood, 20 cm
Wooden bowl "bear paw" with 4 shots, solid wood, size 18 cm
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
on stock
€19,80
Wooden bowl in the shape of a paw with 4 shots, solid wood, size 18 cm. Product of Czech Republic
Wooden cat bowl, solid wood, size 21 cm, Czech product
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
on stock
€15,60
Wooden bowl cat, solid wood, size 21 cm, Czech product
Product rating
Be the first who will post an article to this item!
