Wooden cat bowl, solid wood, size 21 cm, Czech product
Code: 47580-00Related products
Wooden bowl in leaf shape, solid wood, size 18x10x2 cm
Product detailed description
The wooden cat bowl is made of solid beech wood. You can use the bowl as a stylish decoration, for nuts. Thanks to the finish with high-quality natural oil, the wooden bowl will add a unique style to your dining experience. Size is 21 x 14,5 cm, Czech product
Additional parameters
| Category: | Wooden bowls and plates, přírodní Dřevo Buk masiv Česká republika 21 cm |
|---|---|
| Weight: | 0.16 kg |
| EAN: | 8592429475801 |
| Color: | přírodní |
| Made in: | Česká republika |
| Material: | Dřevo |
| Size: | 21 cm |
| Wood: | Buk masiv |
Wooden bowl, solid wood, 20 cm
Mosaic wooden bowl in the shape of a pig, solid wood, 2 types of wood, size 20x12.50x2.50 cm
Wooden bowl in the shape of a heart mosaic, solid wood, 3 types of wood, size 25x25x4,5 cm. Product of Czech Republic
Wooden bowl mosaic in the shape of a leaf, solid wood, 3 types of wood, size 22x10.50x2.50 cm
Wooden bowl in the shape of a violin, solid wood, size: 17x30x4,5 cm
Product rating
Be the first who will post an article to this item!
