Drevený obal s kvetináčom, 32x32x24cm Český výrobok
Kód: 40943-00Súvisiaci tovar
Drevený závesný box s kvetináčom, 27x27x21 cm, český výrobok
Drevená závesná skrinka s kvetináčom so srdcom, 27x27x21 cm, český výrobok
Drevený obal na krabičku so srdcom biely, 62x21,5x17cm Český výrobok
Podrobný popis
Drevená nádoba s kvetináčom je vyrobená z masívneho smrekového dreva bez povrchovej úpravy. Vonkajšie rozmery 32x32x24 cm. Vnútorné rozmery 26x26x24 cm. Súčasťou výrobku je samozavlažovací kvetináč s rozmermi 30x30x24, ktorý sa dobre drží v obale. Český výrobok
Dodatočné parametre
| Kategória: | Kvetináče a sadenice |
|---|---|
| Hmotnosť: | 1.69 kg |
| EAN: | 8592429409431 |
| Barva: | Prírodné |
| Dĺžka: | 32 cm |
| Šírka: | 32 cm |
| Výška: | 24 cm |
| Země původu: | Česká republika |
| Povolen v: | MALL |
| Materiál: | drevo |
| Velikost: | 32 cm |
| Specifikace: | český výrobok |
| Dřevina: | Smrek masív |
Drevená krabička s vtáčikmi, 62x21,5x17cm, český výrobok
Drevený obal na kvetináč tmavý, 27x27x21 cm Český výrobok
Drevená nádoba s kvetináčom a kriedou, 17x15x17 cm český výrobok
Drevená dóza na bylinky z masívneho dreva, 24x14x11,5 cm (dĺžka/šírka/výška), český výrobok.
Drevený obal na kvetináč so srdcom tmavý, 17x17x15cm Český výrobok
Drevená debnička s vtáčikmi, 52x21,5x17cm, český výrobok
Drevená debnička s kvetináčom, tmavá, 27x27x21cm Český výrobok
Drevený obal na debničku tmavý, 62x21,5x17cm Český výrobok
Drevený kryt škatule, 62x21,5x17cm český výrobok
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
