Drevený obal na tri kvetináče s motívom kosoštvorcov, 47x17x15cm, drevený kvetináč
Kód: 40763-00Súvisiaci tovar
Drevená nádoba s kvetináčom s motívom kosoštvorca, 17x17x15cm český výrobok
Drevená krabička s vtáčikmi, 62x21,5x17cm, český výrobok
Drevený obal na kvetináč so srdcom tmavý, 17x17x15cm Český výrobok
Drevená závesná skrinka s kvetináčom so srdcom, 27x27x21 cm, český výrobok
Drevená debnička s truhlicou, 62x21,5x17cm český výrobok
Drevená škatuľka s kriedou, vnútri s čiernou fóliou, 62x21,5x17cm, český výrobok
Drevená debnička s vtáčikmi, 52x21,5x17cm, český výrobok
Podrobný popis
Drevená chňapka je vyrobená z masívneho smrekového dreva bez povrchovej úpravy. Stredné priečky sú natreté na bielo a zdobené geometrickým motívom. Vonkajšie rozmery 47x17x15 cm. Vnútorný rozmer 45x15x15 cm. Vhodný pre tri okrúhle kvetináče s priemerom 15 cm alebo pre obdĺžnikový box s maximálnou veľkosťou 43x13 cm. Vhodné hrnce nájdete v našej ponuke pod kódom 40657. Kvetináč nie je súčasťou balenia. Český výrobok.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Kvetináče a sadenice |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.8 kg |
| EAN: | 8592429407635 |
| Barva: | Prírodné, Biela |
| Dĺžka: | 47 cm |
| Šírka: | 17 cm |
| Výška: | 15 cm |
| Země původu: | Česká republika |
| Povolen v: | MALL |
| Materiál: | drevo |
| Velikost: | 47 cm |
| Specifikace: | český výrobok |
| Dřevina: | Smrek masív |
Škatuľa z ľahkého betónu - hladká, 53x22,5x17,5 cm, český výrobok
Drevená nádoba s kvetináčom a kriedou, 17x15x17 cm český výrobok
Drevená debnička s kvetináčmi s motívom kosoštvorca, 47x17x15cm český výrobok
Drevená chňapka s kriedou, 17x15x17 cm český výrobok
Drevená nádoba na tri kvetináče, 47x17x15cm český výrobok
Drevený obal na kvetináč so srdcom, 27x27x20 cm český výrobok
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
