Drevený obal s kvetináči s motívom kosoštvorcov, 47x17x15cm Český výrobok
Kód: 40993-00Súvisiaci tovar
Drevená nádoba s kvetináčmi a kriedovou tabuľou, 32x17x15cm český výrobok
Drevená nádoba s kvetináčom a kriedou, 17x15x17 cm český výrobok
Drevený obal na krabičku so srdcom, 52x21,5x17cm český výrobok
Drevená debnička s kvetináčom, tmavá, 37x37x30cm Český výrobok
Škatuľa z ľahkého betónu - hrubá, 53x22,5x17,5 cm, český výrobok
Drevená chňapka s kriedou, 17x15x17 cm český výrobok
Drevená nádoba s kvetináčmi s motívom kosoštvorca, 32x17x15cm český výrobok
Betónový kvetináč ľahký - hladký, 33x33x50,5cm, český výrobok
Drevená nádoba na dva kvetináče s kriedovou tabuľou, 32x17x15cm český výrobok
Podrobný popis
Drevená nádoba s kvetináčmi je vyrobená z masívneho smrekového dreva bez povrchovej úpravy. Stredné priečky sú natreté na bielo a zdobené geometrickým motívom. Vonkajšie rozmery 47x17x15 cm. Vnútorný rozmer 45x15x15 cm. Výrobok obsahuje tri okrúhle kvetináče s priemerom 15 cm. Český výrobok.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Kvetináče a sadenice |
|---|---|
| Hmotnosť: | 1.07 kg |
| EAN: | 8592429409936 |
| Barva: | Prírodné, Biela |
| Dĺžka: | 47 cm |
| Šírka: | 17 cm |
| Výška: | 15 cm |
| Země původu: | Česká republika |
| Povolen v: | MALL |
| Materiál: | drevo |
| Velikost: | 47 cm |
| Specifikace: | český výrobok |
| Dřevina: | Smrek masív |
Drevená škatuľka s kriedou, vnútri s čiernou fóliou, 52x21,5x17cm, český výrobok
Drevená debnička s kvetináčom, tmavá, 27x27x21cm Český výrobok
Drevená škatuľka s kriedou, vnútri s čiernou fóliou, 62x21,5x17cm, český výrobok
Drevený obal na debničku prírodný, 52x21,5x17cm, český výrobok
Drevená škatuľka s kvetináčom s motívom čipky, 17x17x15cm český výrobok
Drevená krabička so srdcom biela, 62x21,5x17cm Český výrobok
Drevený závesný obal na kvetináč so srdcom tmavým, 27x27x21 cm, český výrobok
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
