Drevený obal na kvetináč prírodný, 52x21, 5x17cm, český výrobok
Kód: 46094-00Súvisiaci tovar
Drevená škatuľka s kriedou, vnútri s čiernou fóliou, 52x21,5x17cm, český výrobok
Drevený obal na krabičku so srdcom, tmavý, 52x21,5x17cm Český výrobok
Škatuľa z ľahkého betónu - hrubá, 53x22,5x17,5 cm, český výrobok
Drevený obal na krabičku so srdcom biely, 52x21,5x17cm Český výrobok
Drevená nádoba s kvetináčmi s motívom kosoštvorca, 32x17x15cm český výrobok
Drevený obal na krabičku so srdcom, 52x21,5x17cm český výrobok
Drevený kryt škatule, 62x21,5x18cm
Podrobný popis
Drevený kryt skrinky je vyrobený z masívneho smrekového dreva a nie je dokončený. Vonkajšie rozmery 52x21,5x17cm. Vnútorný rozmer 50x19,5x15cm. Vhodné pre samozavlažovací box s rozmermi 50x19x16,5 cm, ktorý sa dobre zmestí do obalu a dobre sa v ňom drží. Vhodnú truhlicu nájdete v našej ponuke pod kódom 41122. Truhlica nie je súčasťou balenia. Český výrobok.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Kvetináče a sadenice |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.87 kg |
| EAN: | 8592429460944 |
| Barva: | Prírodné |
| Dĺžka: | 52 cm |
| Šírka: | 21.5 cm |
| Výška: | 17 cm |
| Země původu: | Česká republika |
| Materiál: | drevo |
| Velikost: | 52 cm |
| Dřevina: | Smrek masív |
Drevená nádoba na tri kvetináče, 47x17x15cm český výrobok
Drevená debnička s truhlicou, 62x21,5x17cm český výrobok
Drevená nádoba s kvetináčmi a kriedovou tabuľou, 32x17x15cm český výrobok
Drevený obal na debničku tmavý, 52x21,5x17cm, český výrobok
Drevená nádoba s kvetináčom a kriedou, 17x15x17 cm český výrobok
Drevená škatuľka s kriedou, vnútri s čiernou fóliou, 62x21,5x17cm, český výrobok
Drevená škatuľka s kvetináčom s motívom čipky, 17x17x15cm český výrobok
Drevená debnička s vtáčikmi, 52x21,5x17cm, český výrobok
Hodnotenie tovaru
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
