Drevený obal s hrantíkom so srdcom tmavý, 52x21,5x17cm Český výrobok
Kód: 41150-00Súvisiaci tovar
Drevená chňapka s kriedou, 17x15x17 cm český výrobok
Drevený obal na debničku prírodný, 52x21,5x17cm, český výrobok
Drevená závesná skrinka s kvetináčom so srdcom, 27x27x21 cm, český výrobok
Drevená nádoba na dva kvetináče s kriedovou tabuľou, 32x17x15cm český výrobok
Drevená nádoba na tri kvetináče s motívom kosoštvorca, 47x17x15cm český výrobok
Drevená debnička s vtáčikmi, 52x21,5x17cm, český výrobok
Drevený obal na krabičku so srdcom, tmavý, 52x21,5x17cm Český výrobok
Podrobný popis
Drevený kontajner s krabicou je vyrobený z masívneho smrekového dreva a je morený. V strede je vyrezané srdce. Vonkajšie rozmery 52x21,5x17cm. Vnútorný rozmer 50x19,5x15cm. Súčasťou výrobku je samozavlažovací box s rozmermi 50x19x16,5, ktorý sa dobre zmestí do obalu a dobre sa v ňom drží. Nie je určený na priamy kontakt s vodou. Český výrobok.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Kvetináče a sadenice |
|---|---|
| Hmotnosť: | 1.54 kg |
| EAN: | 8592429411502 |
| Barva: | Hnedá |
| Dĺžka: | 52 cm |
| Šírka: | 21.5 cm |
| Výška: | 17 cm |
| Země původu: | Česká republika |
| Povolen v: | MALL |
| Materiál: | drevo |
| Velikost: | 52 cm |
| Specifikace: | český výrobok |
| Dřevina: | Smrek masív |
Škatuľa z ľahkého betónu - hladká, 53x22,5x17,5 cm, český výrobok
Drevená dóza na bylinky z masívneho dreva, 24x14x11,5 cm (dĺžka/šírka/výška), český výrobok.
Drevená nádoba na dva kvetináče s motívom čipky, 32x17x15cm český výrobok
Drevený obal na kvetináč so srdcom, 27x27x20 cm český výrobok
Drevená škatuľka s kriedou, vnútri s čiernou fóliou, 52x21,5x17cm, český výrobok
Drevený obal na kvetináč so srdcom tmavý, 17x17x15cm Český výrobok
Drevený obal na krabičku so srdcom biely, 52x21,5x17cm Český výrobok
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
