Wooden bowl mosaic in the shape of a walnut with a nutcracker, solid wood, 2 types of wood, 28x23x4.5 cm
Code: 25987-00Related products
Wooden cat bowl, solid wood, size 21 cm, Czech product
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
on stock
€15,60
Wooden bowl cat, solid wood, size 21 cm, Czech product
Wooden bowl in the shape of a halved heart with a heart-shaped tray, solid wood, 19.6x18.6x2 cm
on stock
€44
Wooden heart-shaped bowl with heart-shaped tray, solid wood, 19,6x18,6x2 cm. Product of Czech Republic
Wooden bowl mosaic in the shape of a leaf, solid wood, 3 types of wood, size 22x10.50x2.50 cm
on stock
€23,60
Wooden bowl mosaic in the shape of a leaf, solid wood, 3 types of wood, size 22x10.50x2.50 cm
Product detailed description
The wooden bowl in the shape of a nutcracker is made of solid beech wood and American walnut, the size is 28 x 23 x 4,50 cm, the bowl is treated with oil on the surface.Additional parameters
| Category: | Bowls and plates |
|---|---|
| Weight: | 1.1 kg |
| EAN: | 8592429259876 |
| Color: | přírodní |
| Length: | 28 cm |
| Width: | 23 cm |
| Height: | 4.5 cm |
| Made in: | Česká republika |
| Allowed in: | MALL |
| Material: | Dřevo |
| Size: | 28 cm |
| Specifications: | český výrobek |
| Wood: | Combination of coloured woods |
Wooden bowl in the shape of a squirrel, solid wood, size 21.5x17 cm
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
on stock
€15,60
Wooden bowl in the shape of a squirrel, solid wood, size 21,5x17 cm
Wooden bowl, solid wood, 20 cm
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
on stock
€12,36
Wooden bowl, solid wood, 20 cm
Product rating
Be the first who will post an article to this item!
