Walnut-shaped wooden bowl with a nutcracker, solid wood, 2 types of wood, 28x23x4.5 cm
Code: 28965-00Related products
Wooden bowl, solid wood, 20 cm
Wooden bowl in the shape of a violin, solid wood, size: 17x30x4,5 cm
Wooden bowl cat, solid wood, size 21 cm, Czech product
Product detailed description
Wooden bowl in the shape of a walnut with nutcracker and mosaic detail is made of solid maple, mahogany and gabon wood, the size is 28 x 23 x 4,50 cm, the bowl is treated with oil on the surface.Additional parameters
| Category: | Bowls and plates |
|---|---|
| Weight: | 1.1 kg |
| EAN: | 8592429289651 |
| Color: | přírodní, hnědá |
| Length: | 28 cm |
| Width: | 23 cm |
| Height: | 4.5 cm |
| Made in: | Česká republika |
| Allowed in: | MALL |
| Material: | Dřevo |
| Pattern - motive: | Walnut |
| Size: | 28 cm |
| Specifications: | český výrobek |
| Wood: | Combination of coloured woods |
Wooden bowl mosaic in the shape of a leaf, solid wood, 3 types of wood, size 22x10.50x2.50 cm
Wooden bowl round, split, solid wood, 20x4,5 cm. Product of Czech Republic
Wooden bowl in the shape of a paw with 4 shots, solid wood, size 18 cm. Product of Czech Republic
Mosaic wooden bowl in the shape of a pig, solid wood, 2 types of wood, size 20x12.50x2.50 cm
Product rating
Be the first who will post an article to this item!
