Walnut-shaped wooden bowl with a nutcracker, solid American walnut wood, 23x28x4.5 cm
Code: 26030-00Related products
Wooden bowl, solid wood, 20 cm
Mosaic wooden bowl in the shape of a pig, solid wood, 2 types of wood, size 20x12.50x2.50 cm
Wooden bowl round, split, solid wood, 20x4,5 cm. Product of Czech Republic
Wooden bowl cat, solid wood, size 21 cm, Czech product
Product detailed description
The wooden bowl in the shape of a nut with a nutcracker is made of solid wood of American walnut, the size is 23 x 28 x 4,50 cm, the bowl is treated with oil on the surface.Additional parameters
| Category: | Bowls and plates |
|---|---|
| Weight: | 1 kg |
| EAN: | 8592429260308 |
| Color: | přírodní |
| Length: | 23 cm |
| Width: | 28 cm |
| Height: | 4.5 cm |
| Made in: | Česká republika |
| Allowed in: | he had |
| Material: | Dřevo |
| Size: | 28 cm |
| Specifications: | český výrobek |
| Wood: | American walnut solid |
Wooden heart-shaped bowl with heart-shaped tray, solid wood, 19,6x18,6x2 cm. Product of Czech Republic
Wooden bowl mosaic in the shape of a leaf, solid wood, 3 types of wood, size 22x10.50x2.50 cm
Wooden bowl in the shape of a paw with 4 shots, solid wood, size 18 cm. Product of Czech Republic
Wooden bowl in leaf shape, solid wood, size 18x10x2 cm
Wooden bowl in the shape of a squirrel, solid wood, size 21,5x17 cm
Product rating
Be the first who will post an article to this item!
