Wooden cutting board with barrel-shaped groove, solid wood, 36x21x1.5 cm
Code: 85774-00Related products
Wooden serving board - tray oval, solid wood, 23 cm, unfinished
Wooden cheese board with cheese knife, solid wood, 33x21x1,5 cm. Product of the Czech Republic.
Wooden turntable with engraving, solid wood, 30 cm
Product detailed description
Wooden cutting board with a groove in the shape of a barrel is made of solid beech wood, the size is 36 x 21 x 1,5 cm, the board is treated with oil on the surface.
Additional parameters
| Category: | Kitchen and serving boards |
|---|---|
| Weight: | 0.5 kg |
| EAN: | 8592429857744 |
| Color: | přírodní |
| Length: | 36 cm |
| Width: | 21 cm |
| Height: | 1.5cm |
| Made in: | Česká republika |
| Allowed in: | MALL |
| Material: | Dřevo |
| Size: | 36 cm |
| Specifications: | český výrobek |
| Wood: | Buk masiv |
Wooden board in the shape of a carp, solid wood, 30x15x1.5 cm
Wooden cutting board with groove and 3 serving bowls, solid wood, 45x25x2 cm. Product of the Czech Republic.
Wooden serving board with guitar-shaped groove, solid wood, 42x20x2 cm
Product rating
Be the first who will post an article to this item!
