Wooden cutting board in the shape of a barrel, solid wood, 25x14.6x1.1 cm
Code: 30122-0BRelated products
Wooden serving board in the shape of a pig, solid wood, 36x22x2 cm
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
on stock
Wooden cheese board with cheese knife, solid wood, 33x21x1.5 cm
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
on stock
€22
Wooden cheese board with cheese knife, solid wood, 33x21x1,5 cm. Product of the Czech Republic.
Tip
Wooden serving board - tray oval trees, solid wood, 30 cm
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
on stock
Product detailed description
Wooden cutting board in the shape of a barrel is made of solid beech wood, the size is 25 x 14,6 x 1,1 cm, the board is treated with oil on the surface.Additional parameters
| Category: | Kitchen and serving boards |
|---|---|
| Weight: | 0.2 kg |
| EAN: | 8592429301223 |
| Color: | přírodní |
| Length: | 25 cm |
| Width: | 14.6 cm |
| Height: | 1.1 cm |
| Made in: | Česká republika |
| Allowed in: | MALL |
| Material: | Dřevo |
| Size: | 25 cm |
| Specifications: | český výrobek |
| Wood: | Buk masiv |
Wooden butcher board folded, solid wood, 29.5x39.5x5 cm
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
on stock
Wooden serving board with guitar-shaped groove, solid wood, 42x20x2 cm
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
on stock
€22
Wooden serving board with guitar-shaped groove, solid wood, 42x20x2 cm
Wooden serving board - oval tray, solid wood, 23 cm
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
on stock
€5,60
Wooden serving board - tray oval, solid wood, 23 cm, unfinished
Wooden turntable with engraving, solid wood, 30 cm
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
on stock
€16,80
Wooden turntable with engraving, solid wood, 30 cm
Product rating
Be the first who will post an article to this item!
