Wooden serving board in the shape of a pig, solid wood, 36x22x2 cm
Code: 26698-00Related products
Wooden cheese board with cheese knife, solid wood, 33x21x1,5 cm. Product of the Czech Republic.
Wooden board in the shape of a carp, solid wood, 30x15x1.5 cm
Product detailed description
Wooden cutting board in the shape of a piglet is made of solid beech wood, the size is 36 x 22 x 2 cm, the board is treated with oil on the surface.
Additional parameters
| Category: | Kitchen and serving boards |
|---|---|
| Weight: | 0.9 kg |
| EAN: | 8592429266980 |
| Color: | přírodní |
| Length: | 36 cm |
| Width: | 22 cm |
| Height: | 2cm |
| Made in: | Česká republika |
| Allowed in: | MALL |
| Material: | Dřevo |
| Pattern - motive: | Pigs |
| Size: | 36 cm |
| Specifications: | český výrobek |
| Wood: | Buk masiv |
Wooden serving board - tray oval, solid wood, 23 cm, unfinished
Wooden turntable with engraving, solid wood, 30 cm
Wooden cutting board with groove and 3 serving bowls, solid wood, 45x25x2 cm. Product of the Czech Republic.
Wooden serving board with guitar-shaped groove, solid wood, 42x20x2 cm
