Wooden cutting board in the shape of a barrel, solid wood, 36x21x1.5 cm
Code: 30082-0BRelated products
Wooden serving board with guitar-shaped groove, solid wood, 42x20x2 cm
Wooden turntable with engraving, solid wood, 30 cm
Product detailed description
Wooden cutting board in the shape of a barrel is made of solid beech wood, the size is 36 x 21 x 1,5 cm, the board is treated with oil on the surface.Additional parameters
| Category: | Kitchen and serving boards |
|---|---|
| Weight: | 0.5 kg |
| EAN: | 8592429300820 |
| Color: | přírodní |
| Length: | 36 cm |
| Width: | 21 cm |
| Height: | 1.5cm |
| Made in: | Česká republika |
| Allowed in: | MALL |
| Material: | Dřevo |
| Size: | 36 cm |
| Specifications: | český výrobek |
| Wood: | Buk masiv |
Wooden board in the shape of a carp, solid wood, 30x15x1.5 cm
Wooden cheese board with cheese knife, solid wood, 33x21x1,5 cm. Product of the Czech Republic.
Wooden serving board - tray oval, solid wood, 23 cm, unfinished
Wooden cutting board with groove and 3 serving bowls, solid wood, 45x25x2 cm. Product of the Czech Republic.
Product rating
Be the first who will post an article to this item!
