Oval wooden bowl, solid wood, size 22x12x4.5 cm
Code: 30065-0BRelated products
Wooden bowl mosaic in the shape of a leaf, solid wood, 3 types of wood, size 22x10.50x2.50 cm
on stock
€23,60
Wooden bowl mosaic in the shape of a leaf, solid wood, 3 types of wood, size 22x10.50x2.50 cm
Wooden bowl in the shape of a squirrel, solid wood, size 21.5x17 cm
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
on stock
€15,60
Wooden bowl in the shape of a squirrel, solid wood, size 21,5x17 cm
Wooden bowl in the shape of a violin, solid wood, size: 17x30x4.5 cm
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
on stock
€23,60
Wooden bowl in the shape of a violin, solid wood, size: 17x30x4,5 cm
Product detailed description
Oval bowl 22 cm
Additional parameters
| Category: | Bowls and plates |
|---|---|
| Weight: | 0.25 kg |
| EAN: | 8592429300653 |
| Color: | přírodní |
| Length: | 22 cm |
| Width: | 12cm |
| Height: | 4.5 cm |
| Made in: | Česká republika |
| Allowed in: | MALL |
| Material: | Dřevo |
| Size: | 22 cm |
| Specifications: | český výrobek |
| Wood: | Buk masiv |
Mosaic wooden bowl in the shape of a pig, solid wood, 2 types of wood, size 20x12.50x2.50 cm
on stock
€19,80
Mosaic wooden bowl in the shape of a pig, solid wood, 2 types of wood, size 20x12.50x2.50 cm
Product rating
Be the first who will post an article to this item!
