Wooden bowl in the shape of a walnut with a nutcracker, solid wood, size 28x23x4.5 cm
Code: 30119-0BRelated products
Mosaic wooden bowl in the shape of a pig, solid wood, 3 types of wood, size 20x12.50x2.50 cm
Mosaic wooden bowl in the shape of a pig, solid wood, 2 types of wood, size 20x12.50x2.50 cm
Wooden bowl in leaf shape, solid wood, size 18x10x2 cm
Wooden bowl round, split, solid wood, 20x4,5 cm. Product of Czech Republic
Product detailed description
Wooden bowl in the shape of a nut with nutcracker and flat bottom is made of solid beech wood, the size is 23 x 28 x 4,50 cm, the bowl is treated with oil on the surface. Product of Czech Republic
Additional parameters
| Category: | Bowls and plates |
|---|---|
| Weight: | 1.1 kg |
| EAN: | 8592429301193 |
| Color: | přírodní |
| Length: | 28 cm |
| Width: | 23 cm |
| Height: | 4.5 cm |
| Made in: | Česká republika |
| Allowed in: | MALL |
| Material: | Dřevo |
| Pattern - motive: | Walnut |
| Size: | 28 cm |
| Specifications: | český výrobek |
| Wood: | Buk masiv |
Wooden bowl cat, solid wood, size 21 cm, Czech product
Wooden bowl in the shape of a paw with 4 shots, solid wood, size 18 cm. Product of Czech Republic
Wooden heart-shaped bowl with heart-shaped tray, solid wood, 19,6x18,6x2 cm. Product of Czech Republic
Product rating
Be the first who will post an article to this item!
