Wooden bowl in the shape of a flower, solid wood, size 12x12x2 cm
Code: 30166-0BRelated products
Mosaic wooden bowl in the shape of a pig, solid wood, 2 types of wood, size 20x12.50x2.50 cm
Wooden bowl mosaic in the shape of a leaf, solid wood, 3 types of wood, size 22x10.50x2.50 cm
Product detailed description
Solid wooden bowl in the shape of a flower, it is made of solid beech wood, the size of the bowl is 12 x 12 x 2 cm, the bowl is treated with oil on the surface.Additional parameters
| Category: | Wooden bowls and plates |
|---|---|
| Weight: | 0.07 kg |
| EAN: | 8592429301667 |
| Color: | přírodní |
| Length: | 12cm |
| Width: | 12cm |
| Height: | 2cm |
| Made in: | Česká republika |
| Allowed in: | MALL |
| Material: | Dřevo |
| Pattern - motive: | Květiny |
| Size: | 12 cm |
| Specifications: | český výrobek |
| Wood: | Buk masiv |
Wooden bowl in the shape of a paw with 4 shots, solid wood, size 18 cm. Product of Czech Republic
Wooden bowl cat, solid wood, size 21 cm, Czech product
Wooden bowl in the shape of a violin, solid wood, size: 17x30x4,5 cm
Mosaic wooden bowl in the shape of a pig, solid wood, 3 types of wood, size 20x12.50x2.50 cm
Wooden bowl, solid wood, 20 cm
Wooden heart-shaped bowl with heart-shaped tray, solid wood, 19,6x18,6x2 cm. Product of Czech Republic
Wooden bowl in the shape of a squirrel, solid wood, size 21,5x17 cm
Product rating
Be the first who will post an article to this item!
