Walnut-shaped wooden bowl with a nutcracker, solid Gabon wood, 23x28x4.5 cm
Code: 26029-00Related products
Wooden bowl in the shape of a violin, solid wood, size: 17x30x4,5 cm
Wooden bowl mosaic in the shape of a leaf, solid wood, 3 types of wood, size 22x10.50x2.50 cm
Product detailed description
Wooden bowl in the shape of a nut with a nutcracker is made of solid gabon wood, the size is 23 x 28 x 4,50 cm, the bowl is treated with oil on the surface.
Additional parameters
| Category: | Bowls and plates |
|---|---|
| Weight: | 0.8 kg |
| EAN: | 8592429260292 |
| Color: | přírodní |
| Length: | 23 cm |
| Width: | 28 cm |
| Height: | 4.5 cm |
| Made in: | Česká republika |
| Allowed in: | MALL |
| Material: | Dřevo |
| Size: | 28 cm |
| Specifications: | český výrobek |
| Wood: | Gabon solid wood |
Wooden bowl, solid wood, 20 cm
Wooden bowl in the shape of a squirrel, solid wood, size 21,5x17 cm
Wooden bowl in leaf shape, solid wood, size 18x10x2 cm
Product rating
Be the first who will post an article to this item!
