Drevený obal s kvetináčom tmavý, 32x32x24cm Český výrobok
Kód: 41179-00Súvisiaci tovar
Drevená dóza na bylinky z masívneho dreva, 24x14x11,5 cm (dĺžka/šírka/výška), český výrobok.
Drevený obal na krabičku so srdcom - tmavý, 62x21,5x17cm český výrobok
Drevená nádoba s kvetináčmi s motívom kosoštvorca, 32x17x15cm český výrobok
Drevená debnička s kvetináčmi s motívom kosoštvorca, 47x17x15cm český výrobok
Drevená debnička s vtáčikmi, 52x21,5x17cm, český výrobok
Drevený kryt škatule, 62x21,5x17cm český výrobok
Drevený obal na krabičku so srdcom, 52x21,5x17cm český výrobok
Drevená nádoba na dva kvetináče s kriedovou tabuľou, 32x17x15cm český výrobok
Škatuľa z ľahkého betónu - hrubá, 53x22,5x17,5 cm, český výrobok
Podrobný popis
Drevená nádoba s kvetináčom je vyrobená z masívneho smrekového dreva a morená. Vonkajšie rozmery 32x32x24 cm. Vnútorné rozmery 26x26x24 cm. Súčasťou výrobku je samozavlažovací kvetináč s rozmermi 30x30x24, ktorý sa dobre drží v obale. Nie je určený na priamy kontakt s vodou. Český výrobok
Dodatočné parametre
| Kategória: | Kvetináče a sadenice |
|---|---|
| Hmotnosť: | 1.69 kg |
| EAN: | 8592429411793 |
| Barva: | Hnedá |
| Dĺžka: | 32 cm |
| Šírka: | 32 cm |
| Výška: | 24 cm |
| Země původu: | Česká republika |
| Povolen v: | MALL |
| Materiál: | drevo |
| Velikost: | 32 cm |
| Specifikace: | český výrobok |
| Dřevina: | Smrek masív |
Drevený obal na kvetináč tmavý, 27x27x21 cm Český výrobok
Drevený závesný obal na kvetináč so srdcom, 27x27x21 cm, český výrobok
Drevený obal na debničku prírodný, 52x21,5x17cm, český výrobok
Drevená škatuľka s kvetináčom s motívom čipky, 17x17x15cm český výrobok
Drevená nádoba s kvetináčmi a kriedovou tabuľou, 32x17x15cm český výrobok
Drevená krabička so srdcom biela, 62x21,5x17cm Český výrobok
Drevený obal na krabičku so srdcom, tmavý, 52x21,5x17cm Český výrobok
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
