Wooden cover for a dark flower pot, 32x32x24cm Czech product
Code: 41176-00Related products
Wooden box with birds, 52x21,5x17cm, Czech product
Wooden hanging box with a pot with a heart, 27x27x21 cm, Czech product
Wooden box with flower pots with rhombus motif, 47x17x15cm czech product
Wooden box with pot, dark, 27x27x21cm Product of Czech Republic
Wooden hanging pot cover with heart, 27x27x21 cm, Czech product
Wooden pot cover dark, 37x37x30cm Product of Czech Republic
Wooden box with heart - colour, 62x21,5x17cm czech product
Wooden box for herbs made of solid wood, 24x14x11,5 cm (length/width/height), Czech product.
Product detailed description
The wooden pot cover is made of solid spruce wood and stained. Outside dimensions 32x32x24 cm. Inside dimensions 26x26x24 cm. Suitable for a self-watering planter 30x30x24, which fits and holds well in the cover on the inner wooden partition. A suitable planter can be found in our offer under the code 40661. The pot is not included. Not intended for direct contact with water. Product of the Czech Republic.
Additional parameters
| Category: | Wooden Flower Pots and Planters |
|---|---|
| Weight: | 1.23 kg |
| EAN: | 8592429411762 |
| Color: | hnědá |
| Length: | 32 cm |
| Width: | 32 cm |
| Height: | 24 cm |
| Made in: | Česká republika |
| Allowed in: | MALL |
| Material: | Dřevo |
| Size: | 32 cm |
| Specifications: | český výrobek |
| Wood: | Smrk masiv |
Wooden box cover with heart, 52x21,5x17cm czech product
Wooden box with chalkboard, inside with black foil, 62x21,5x17cm, Czech product
Wooden box with a chest, 62x21,5x17cm czech product
Wooden hanging pot cover with heart dark, 27x27x21 cm, Czech product
Wooden container for three pots with rhombus motif, 47x17x15cm czech product
Wooden box with heart, 62x21,5x17cm czech product
Wooden pot holder with rhombus motif, 17x17x15cm czech product
Lightweight concrete box - smooth, 53x22,5x17,5 cm, Czech product
Product rating
Be the first who will post an article to this item!
