Wooden packaging with a box with a heart, dark, 52x21.5x17cm Czech product
Code: 41150-00Related products
Wooden box with heart, 62x21,5x17cm czech product
Wooden box cover natural, 52x21,5x17cm, Czech product
Wooden box cover dark, 52x21,5x17cm, Czech product
Wooden hanging box with pot, 27x27x21 cm, Czech product
Concrete pot lightweight - rough, 33x33x50,5cm, Czech product
Wooden container for three pots with rhombus motif, 47x17x15cm czech product
Lightweight concrete box - rough, 53x22,5x17,5 cm, Czech product
Wooden box cover with heart white, 52x21,5x17cm Czech product
Product detailed description
The wooden container with the box is made of solid spruce wood and stained. There is a heart cut out in the middle. Outside dimensions 52x21,5x17cm. Inner dimension 50x19,5x15cm. The product includes a 50x19x16,5 self-watering box that fits and holds well in the packaging. Not intended for direct contact with water. Product of the Czech Republic.
Additional parameters
| Category: | Flower pots and window boxes |
|---|---|
| Weight: | 1.54 kg |
| EAN: | 8592429411502 |
| Color: | hnědá |
| Length: | 52 cm |
| Width: | 21.5 cm |
| Height: | 17 cm |
| Made in: | Česká republika |
| Allowed in: | MALL |
| Material: | Dřevo |
| Size: | 52 cm |
| Specifications: | český výrobek |
| Wood: | Smrk masiv |
Wooden box for herbs made of solid wood, 24x14x11,5 cm (length/width/height), Czech product.
Wooden box with birds, 52x21,5x17cm, Czech product
Wooden pot holder with rhombus motif, 17x17x15cm czech product
Lightweight concrete box - smooth, 53x22,5x17,5 cm, Czech product
Wooden box with heart - colour, 62x21,5x17cm czech product
Product rating
Be the first who will post an article to this item!
