Wooden cover for a box with birds, 52x21.5x17cm, Czech product
Code: 43389-00Related products
Concrete planter lightweight - smooth, 33x33x50,5cm, Czech product
Wooden box cover natural, 52x21,5x17cm, Czech product
Wooden box cover with heart white, 62x21,5x17cm Czech product
Wooden container for three pots with chalkboard, 47x17x15cm czech product
Wooden box cover with heart, 52x21,5x17cm czech product
Wooden hanging pot cover with heart, 27x27x21 cm, Czech product
Wooden box with a chest, 62x21,5x17cm czech product
Wooden box cover, 62x21,5x17cm czech product
Product detailed description
The wooden box cover is made of solid spruce wood without finish. There are birds cut out in the middle. Outside dimensions 52x21,5x17cm. Inner dimension 50x19,5x15cm. Suitable for a self-watering box measuring 50x19x16,5, which fits and holds well in the packaging. You can find a suitable chest in our offer under the code 41122. The chest is not included. The cover is a decoration not only for the interior, but also for the covered exterior.Product of the Czech Republic.
Additional parameters
| Category: | Wooden Flower Pots and Planters |
|---|---|
| Weight: | 0.97 kg |
| EAN: | 8592429433894 |
| Color: | přírodní |
| Length: | 52 cm |
| Width: | 21.5 cm |
| Height: | 17 cm |
| Made in: | Česká republika |
| Allowed in: | MALL |
| Material: | Dřevo |
| Size: | 52 cm |
| Specifications: | český výrobek |
| Wood: | Smrk masiv |
Wooden container with flower pots with rhombus motif, 32x17x15cm czech product
Wooden box cover, 62x21,5x18cm
Wooden pot holder with rhombus motif, 17x17x15cm czech product
Wooden container with pot and chalkboard, 17x15x17 cm czech product
Product rating
Be the first who will post an article to this item!
