Wooden packaging with flower pots with a rhombus motif, 47x17x15cm Czech product
Code: 40993-00Related products
Wooden box with birds, 62x21,5x17cm, Czech product
Concrete pot lightweight - rough, 33x33x50,5cm, Czech product
Wooden box with heart, 62x21,5x17cm czech product
Wooden box cover, 62x21,5x18cm
Wooden container for three pots with rhombus motif, 47x17x15cm czech product
Wooden box cover, 62x21,5x17cm czech product
Wooden box with heart white, 62x21,5x17cm Czech product
Product detailed description
The wooden container with pots is made of solid spruce wood without finish. The middle partitions are painted white and decorated with a geometric motif. Outside dimensions 47x17x15cm. Inner dimension 45x15x15 cm. The product includes three round pots with a diameter of 15cm. Product of the Czech Republic.
Additional parameters
| Category: | Flower pots and window boxes |
|---|---|
| Weight: | 1.07 kg |
| EAN: | 8592429409936 |
| Color: | přírodní, white |
| Length: | 47 cm |
| Width: | 17 cm |
| Height: | 15cm |
| Made in: | Česká republika |
| Allowed in: | MALL |
| Material: | Dřevo |
| Size: | 47 cm |
| Specifications: | český výrobek |
| Wood: | Smrk masiv |
Wooden box with pot, dark, 27x27x21cm Product of Czech Republic
Wooden box with pots with lace motif, 32x17x15cm czech product
Wooden box cover with heart, 52x21,5x17cm czech product
Wooden container for three pots, 47x17x15cm czech product
Wooden hanging box with pot, 27x27x21 cm, Czech product
Wooden pot cover with heart, 27x27x20 cm czech product
Wooden pot cover dark, 37x37x30cm Product of Czech Republic
Wooden box with chalkboard, inside with black foil, 52x21,5x17cm, Czech product
Product rating
Be the first who will post an article to this item!
