Wooden packaging with a heart with a flower pot, 27x27x20 cm Czech product
Code: 41128-00Related products
Wooden container for three pots with chalkboard, 47x17x15cm czech product
Wooden container for three pots, 47x17x15cm czech product
Wooden box cover natural, 52x21,5x17cm, Czech product
Lightweight concrete box - smooth, 53x22,5x17,5 cm, Czech product
Wooden pot cover with heart, 27x27x20 cm czech product
Wooden box cover dark, 52x21,5x17cm, Czech product
Wooden box with chalkboard, inside with black foil, 62x21,5x17cm, Czech product
Wooden hanging pot cover with heart, 27x27x21 cm, Czech product
Wooden pot holder with rhombus motif, 17x17x15cm czech product
Product detailed description
The wooden container with pot is made of solid spruce wood without finish. There is a heart cut out in the middle. Outside dimensions 27x27x20 cm. Inner dimension 25x25x20 cm. The product includes a self-watering pot measuring 25x25x20 cm, which fits and holds well in the packaging. Product of the Czech Republic.
Additional parameters
| Category: | Flower pots and window boxes |
|---|---|
| Weight: | 1.29 kg |
| EAN: | 8592429411281 |
| Color: | přírodní |
| Length: | 27 cm |
| Width: | 27 cm |
| Height: | 20cm |
| Made in: | Česká republika |
| Allowed in: | MALL |
| Material: | Dřevo |
| Size: | 27 cm |
| Specifications: | český výrobek |
| Wood: | Smrk masiv |
Wooden hanging pot cover with heart dark, 27x27x21 cm, Czech product
Wooden pot cover with heart dark, 17x17x15cm Czech product
Wooden pot cover dark, 27x27x21 cm Product of Czech Republic
Wooden box for herbs made of solid wood, 24x14x11,5 cm (length/width/height), Czech product.
Wooden container for two pots with chalkboard, 32x17x15cm czech product
Wooden container with flower pots with rhombus motif, 32x17x15cm czech product
Product rating
Be the first who will post an article to this item!
