Wooden box cover with a heart, 52x21.5x17cm Czech product
Code: 41124-00Related products
Self-watering planter 50cm - complement to wooden planter boxes
Wooden box cover natural, 52x21,5x17cm, Czech product
Wooden box cover, 62x21,5x17cm czech product
Wooden box with pot, dark, 37x37x30cm Product of Czech Republic
Lightweight concrete box - smooth, 53x22,5x17,5 cm, Czech product
Wooden box cover, 62x21,5x18cm
Wooden pot cover with heart dark, 17x17x15cm Czech product
Wooden container with flower pots with rhombus motif, 32x17x15cm czech product
Wooden hanging box with pot, 27x27x21 cm, Czech product
Wooden box with birds, 52x21,5x17cm, Czech product
Product detailed description
The wooden box cover is made of solid spruce wood without finish. There is a heart cut out in the middle. Outside dimensions 52x21,5x17cm. Inner dimension 50x19,5x15cm. Suitable for a self-watering box measuring 50x19x16.5, which fits well and is held in its packaging on the inner wooden partition. You can find a suitable chest in our offer under the code 41122. The chest is not included. Product of the Czech Republic.
Additional parameters
| Category: | Flower pots and window boxes |
|---|---|
| Weight: | 0.97 kg |
| EAN: | 8592429411243 |
| Color: | přírodní |
| Length: | 52 cm |
| Width: | 21.5 cm |
| Height: | 17 cm |
| Made in: | Česká republika |
| Allowed in: | MALL |
| Material: | Dřevo |
| Size: | 52 cm |
| Specifications: | český výrobek |
| Wood: | Smrk masiv |
Wooden pot cover with heart, 27x27x20 cm czech product
Wooden hanging pot cover with heart, 27x27x21 cm, Czech product
Wooden container for three pots with rhombus motif, 47x17x15cm czech product
Concrete planter lightweight - smooth, 33x33x50,5cm, Czech product
Wooden hanging box with a pot with a heart, 27x27x21 cm, Czech product
Lightweight concrete box - rough, 53x22,5x17,5 cm, Czech product
