Wooden cover for a dark box, 52x21.5x17cm, Czech product
Code: 46095-00Related products
Wooden container for two pots with chalkboard, 32x17x15cm czech product
Wooden box cover with heart white, 52x21,5x17cm Czech product
Wooden box cover natural, 52x21,5x17cm, Czech product
Wooden box cover with heart, dark, 52x21,5x17cm Czech product
Concrete planter lightweight - smooth, 33x33x50,5cm, Czech product
Wooden box with pot, dark, 37x37x30cm Product of Czech Republic
Wooden hanging box with pot, 27x27x21 cm, Czech product
Product detailed description
The wooden box cover is made of solid spruce wood and stained brown. Outside dimensions 52x21,5x17cm. Inner dimension 50x19,5x15cm. Suitable for a self-watering box measuring 50x19x16,5 cm, which fits and holds well in the packaging. You can find a suitable chest in our offer under the code 41122. The chest is not included. Not suitable for direct contact with water. Product of the Czech Republic.
Additional parameters
| Category: | Flower pots and window boxes |
|---|---|
| Weight: | 0.87 kg |
| EAN: | 8592429460951 |
| Color: | hnědá |
| Length: | 52 cm |
| Width: | 21.5 cm |
| Height: | 17 cm |
| Made in: | Česká republika |
| Material: | Dřevo |
| Size: | 52 cm |
| Wood: | Smrk masiv |
Wooden hanging box with a pot with a heart, 27x27x21 cm, Czech product
Wooden container for two pots with lace motif, 32x17x15cm czech product
Wooden box with birds, 52x21,5x17cm, Czech product
Wooden box cover with heart white, 62x21,5x17cm Czech product
Wooden box with heart - colour, 62x21,5x17cm czech product
Wooden hanging pot cover with heart, 27x27x21 cm, Czech product
Wooden container with pots and chalkboard, 32x17x15cm czech product
Wooden box with pots with lace motif, 32x17x15cm czech product
Wooden box with heart, 62x21,5x17cm czech product
Wooden container for three pots with rhombus motif, 47x17x15cm czech product
Wooden box for herbs made of solid wood, 24x14x11,5 cm (length/width/height), Czech product.
