Wooden packaging with a box with a heart, white, 52x21.5x17cm Czech product
Code: 41260-00Related products
Wooden box cover natural, 52x21,5x17cm, Czech product
Wooden container with flowerpot with rhombus motif, 17x17x15cm czech product
Wooden box with heart white, 62x21,5x17cm Czech product
Wooden box cover, 62x21,5x18cm
Wooden box with heart, 62x21,5x17cm czech product
Wooden pot cover with heart dark, 17x17x15cm Czech product
Wooden container for two pots with chalkboard, 32x17x15cm czech product
Wooden box with heart - colour, 62x21,5x17cm czech product
Product detailed description
The wooden container with a box is made of solid spruce wood and painted white. There is a heart cut out in the middle. Outside dimensions 52x21,5x17cm. Inner dimension 50x19,5x15cm. The product includes a 50x19x16,5 self-watering box that fits and holds well in the packaging. Product of the Czech Republic.
Additional parameters
| Category: | Flower pots and window boxes |
|---|---|
| Weight: | 1.54 kg |
| EAN: | 8592429412608 |
| Color: | white |
| Length: | 52 cm |
| Width: | 21.5 cm |
| Height: | 17 cm |
| Made in: | Česká republika |
| Allowed in: | MALL |
| Material: | Dřevo |
| Size: | 52 cm |
| Specifications: | český výrobek |
| Wood: | Smrk masiv |
Wooden box with birds, 52x21,5x17cm, Czech product
Wooden pot holder with rhombus motif, 17x17x15cm czech product
Wooden box cover dark, 52x21,5x17cm, Czech product
Wooden box for herbs made of solid wood, 24x14x11,5 cm (length/width/height), Czech product.
Wooden pot cover dark, 37x37x30cm Product of Czech Republic
Wooden box cover, 62x21,5x17cm czech product
Wooden box with pots with lace motif, 32x17x15cm czech product
Wooden hanging pot cover with heart dark, 27x27x21 cm, Czech product
Product rating
Be the first who will post an article to this item!
