Wooden packaging with natural box, 52x21.5x17cm, Czech product
Code: 46096-00Related products
Wooden box cover dark, 52x21,5x17cm, Czech product
Wooden box cover, 62x21,5x17cm czech product
Wooden pot cover dark, 27x27x21 cm Product of Czech Republic
Wooden container with pots and chalkboard, 32x17x15cm czech product
Wooden box with birds, 52x21,5x17cm, Czech product
Wooden hanging box with a pot with a heart, 27x27x21 cm, Czech product
Wooden box with a chest, 62x21,5x17cm czech product
Product detailed description
The wooden container with a planter is made of solid spruce wood and is unfinished. Outside dimensions 52x21,5x17cm. Inner dimension 50x19,5x15cm. The product includes a self-watering box measuring 50x19x16.5 cm, which fits and holds well in the packaging. Product of the Czech Republic.
Additional parameters
| Category: | Flower pots and window boxes |
|---|---|
| Weight: | 1.45 kg |
| EAN: | 8592429460968 |
| Color: | přírodní |
| Length: | 52 cm |
| Width: | 21.5 cm |
| Height: | 17 cm |
| Made in: | Česká republika |
| Material: | Dřevo |
| Size: | 52 cm |
| Wood: | Smrk masiv |
Wooden box with heart - colour, 62x21,5x17cm czech product
Lightweight concrete box - smooth, 53x22,5x17,5 cm, Czech product
Wooden box with pot, dark, 37x37x30cm Product of Czech Republic
Wooden container for three pots with rhombus motif, 47x17x15cm czech product
Wooden box cover with heart, dark, 52x21,5x17cm Czech product
Concrete pot lightweight - rough, 33x33x50,5cm, Czech product
Wooden container for three pots with chalkboard, 47x17x15cm czech product
Wooden box cover, 62x21,5x18cm
Wooden box with chalkboard, inside with black foil, 52x21,5x17cm, Czech product
Wooden container for two pots with chalkboard, 32x17x15cm czech product
Product rating
Be the first who will post an article to this item!
