Wooden cover for a flower pot, 27x27x21 cm Czech product
Code: 41022-00Related products
Lightweight concrete box - smooth, 53x22,5x17,5 cm, Czech product
Wooden container for two pots with lace motif, 32x17x15cm czech product
Wooden box with chalkboard, inside with black foil, 62x21,5x17cm, Czech product
Concrete pot lightweight - rough, 33x33x50,5cm, Czech product
Lightweight concrete box - rough, 53x22,5x17,5 cm, Czech product
Wooden hanging pot cover with heart, 27x27x21 cm, Czech product
Wooden box with birds, 52x21,5x17cm, Czech product
Product detailed description
The wooden pot cover is made of solid spruce wood without finish. Outside dimensions 27x27x21 cm. Inside dimensions 25x25x21 cm. Suitable for a self-watering pot measuring 25x25x20 cm, which fits well and is held in its packaging on the inner wooden partition. A suitable pot can be found in our offer under the code 39974. The pot is not included. Product of the Czech Republic.
Additional parameters
| Category: | Flower pots and window boxes |
|---|---|
| Weight: | 0.83 kg |
| EAN: | 8592429410222 |
| Color: | přírodní |
| Length: | 27 cm |
| Width: | 27 cm |
| Height: | 21 cm |
| Made in: | Česká republika |
| Allowed in: | MALL |
| Material: | Dřevo |
| Size: | 27 cm |
| Specifications: | český výrobek |
| Wood: | Smrk masiv |
Wooden box with a chest, 62x21,5x17cm czech product
Wooden box cover with heart white, 62x21,5x17cm Czech product
Wooden container for two pots with chalkboard, 32x17x15cm czech product
Wooden container with flower pots with rhombus motif, 32x17x15cm czech product
Wooden pot cover dark, 27x27x21 cm Product of Czech Republic
Wooden box cover, 62x21,5x18cm
Wooden container for three pots with rhombus motif, 47x17x15cm czech product
Wooden box with birds, 62x21,5x17cm, Czech product
Wooden box with flower pots with rhombus motif, 47x17x15cm czech product
Product rating
Be the first who will post an article to this item!
