Wooden packaging with a heart with a flower pot, dark, 17x17x15cm Czech product
Code: 41156-00Related products
Wooden box with heart white, 62x21,5x17cm Czech product
Wooden pot cover dark, 37x37x30cm Product of Czech Republic
Wooden pot cover dark, 27x27x21 cm Product of Czech Republic
Wooden hanging box with a pot with a heart, 27x27x21 cm, Czech product
Wooden hanging pot cover with heart dark, 27x27x21 cm, Czech product
Wooden box with flower pots with rhombus motif, 47x17x15cm czech product
Wooden container with flower pots with rhombus motif, 32x17x15cm czech product
Product detailed description
The wooden heart packaging with flower pot is made of solid spruce wood and stained. There is a heart cut out in the middle. Outer dimension 17x17x15cm. Inner dimension 15x15x15 cm with bevelled corners. The product includes a round pot with a diameter of 15cm. Not intended for direct contact with water. Product of the Czech Republic.
Additional parameters
| Category: | Flower pots and window boxes |
|---|---|
| Weight: | 0.54 kg |
| EAN: | 8592429411564 |
| Color: | hnědá |
| Length: | 17 cm |
| Width: | 17 cm |
| Height: | 15cm |
| Made in: | Česká republika |
| Allowed in: | MALL |
| Material: | Dřevo |
| Size: | 17 cm |
| Specifications: | český výrobek |
| Wood: | Smrk masiv |
Wooden box with a chest, 62x21,5x17cm czech product
Wooden box cover with heart, dark, 52x21,5x17cm Czech product
Wooden box cover with heart, 52x21,5x17cm czech product
Wooden container for three pots, 47x17x15cm czech product
Wooden box cover with heart white, 62x21,5x17cm Czech product
Concrete pot lightweight - rough, 33x33x50,5cm, Czech product
Wooden box cover dark, 52x21,5x17cm, Czech product
Wooden box with heart, 62x21,5x17cm czech product
Wooden container with pots and chalkboard, 32x17x15cm czech product
Wooden box with birds, 62x21,5x17cm, Czech product
Wooden box cover dark, 62x21,5x17cm Czech product
Product rating
Be the first who will post an article to this item!
