Wooden hanging box with pot, 27x27x21 cm, Czech product
Code: 41518-00Related products
Wooden pot cover dark, 37x37x30cm Product of Czech Republic
Wooden box with a chest, 62x21,5x17cm czech product
Wooden box cover dark, 62x21,5x17cm Czech product
Wooden box with birds, 62x21,5x17cm, Czech product
Lightweight concrete box - smooth, 53x22,5x17,5 cm, Czech product
Wooden box cover dark, 52x21,5x17cm, Czech product
Wooden box cover with heart white, 52x21,5x17cm Czech product
Wooden box cover with heart, 52x21,5x17cm czech product
Product detailed description
The wooden hanging pot holder is made of solid spruce wood. Outside dimensions 27x27x21 cm. Inner dimension 25x25x20 cm. The product includes a self-watering pot measuring 25x25x20 cm, which fits and holds well in the packaging. Product of the Czech Republic.
Additional parameters
| Category: | Wooden Flower Pots and Planters |
|---|---|
| Weight: | 1.73 kg |
| EAN: | 8592429415180 |
| Color: | přírodní |
| Length: | 27 cm |
| Width: | 27 cm |
| Height: | 21 cm |
| Made in: | Česká republika |
| Allowed in: | MALL |
| Material: | Dřevo |
| Size: | 27 cm |
| Specifications: | český výrobek |
| Wood: | Smrk masiv |
Wooden box with heart, 62x21,5x17cm czech product
Wooden container with flower pots with rhombus motif, 32x17x15cm czech product
Wooden container for three pots with chalkboard, 47x17x15cm czech product
Wooden box with birds, 52x21,5x17cm, Czech product
Wooden hanging pot cover with heart dark, 27x27x21 cm, Czech product
Product rating
Be the first who will post an article to this item!
