Wooden packaging with a dark box with birds, 62x21.5x17cm, Czech product
Code: 43686-00Related products
Wooden container with pot and chalkboard, 17x15x17 cm czech product
Wooden container for two pots with lace motif, 32x17x15cm czech product
Wooden container with flower pots with rhombus motif, 32x17x15cm czech product
Wooden box with pot, dark, 27x27x21cm Product of Czech Republic
Wooden box cover, 62x21,5x17cm czech product
Wooden pot holder with rhombus motif, 17x17x15cm czech product
Wooden box with birds, 52x21,5x17cm, Czech product
Wooden box with birds, 52x21,5x17cm, Czech product
Product detailed description
The wooden container with a box is made of solid spruce wood and stained brown. There are birds cut out in the middle. Outer dimensions 60x21.5x17cm. Inner dimension 60x19,5x15cm. The product includes a self-irrigation box with dimensions 60x19x16,5, which fits and holds well in the packaging. The planter box is not only a decoration for the interior, but it also finds use in covered outdoor areas, it is not intended for direct contact with water. Product of the Czech Republic.
Additional parameters
| Category: | Flower pots and window boxes |
|---|---|
| Weight: | 1.86 kg |
| EAN: | 8592429436864 |
| Color: | hnědá |
| Length: | 62 cm |
| Width: | 21.5 cm |
| Height: | 17 cm |
| Made in: | Česká republika |
| Allowed in: | MALL |
| Material: | Dřevo |
| Size: | 62 cm |
| Specifications: | český výrobek |
| Wood: | Smrk masiv |
Wooden box cover dark, 62x21,5x17cm Czech product
Wooden container with flowerpot with rhombus motif, 17x17x15cm czech product
Wooden container for two pots with chalkboard, 32x17x15cm czech product
Wooden pot cover with heart, 27x27x20 cm czech product
Product rating
Be the first who will post an article to this item!
