Wooden packaging with dark box, 62x21.5x17cm Czech product
Code: 41265-00Related products
Wooden container for two pots with chalkboard, 32x17x15cm czech product
Wooden container for two pots with lace motif, 32x17x15cm czech product
Concrete planter lightweight - smooth, 33x33x50,5cm, Czech product
Wooden box with pot, dark, 37x37x30cm Product of Czech Republic
Wooden box with pots with lace motif, 32x17x15cm czech product
Wooden container for three pots with rhombus motif, 47x17x15cm czech product
Product detailed description
The wooden container with a box is made of solid spruce wood and stained brown. Outer dimensions 60x21.5x17cm. Inner dimension 60x19,5x15cm. The product includes a self-irrigation box with dimensions 60x19x16,5, which fits and holds well in the packaging. Not intended for direct contact with water.Product of Czech Republic
Additional parameters
| Category: | Flower pots and window boxes |
|---|---|
| Weight: | 1.67 kg |
| EAN: | 8592429412653 |
| Color: | hnědá |
| Length: | 62 cm |
| Width: | 21.5 cm |
| Height: | 17 cm |
| Made in: | Česká republika |
| Allowed in: | MALL |
| Material: | Dřevo |
| Size: | 62 cm |
| Specifications: | český výrobek |
| Wood: | Smrk masiv |
Wooden box cover dark, 52x21,5x17cm, Czech product
Wooden container for three pots, 47x17x15cm czech product
Wooden hanging pot cover with heart, 27x27x21 cm, Czech product
Wooden pot cover with heart, 27x27x20 cm czech product
Wooden hanging pot cover with heart dark, 27x27x21 cm, Czech product
Wooden box cover natural, 52x21,5x17cm, Czech product
Product rating
Be the first who will post an article to this item!
