Wooden cover for a box with a heart, dark, 52x21.5x17cm Czech product
Code: 41149-00Related products
Self-watering planter 50cm - complement to wooden planter boxes
Wooden box for herbs made of solid wood, 24x14x11,5 cm (length/width/height), Czech product.
Wooden box with birds, 52x21,5x17cm, Czech product
Wooden box with heart, 62x21,5x17cm czech product
Concrete pot lightweight - rough, 33x33x50,5cm, Czech product
Wooden box with birds, 62x21,5x17cm, Czech product
Wooden container for two pots with lace motif, 32x17x15cm czech product
Wooden box cover dark, 62x21,5x17cm Czech product
Wooden box cover with heart white, 52x21,5x17cm Czech product
Product detailed description
The wooden box cover is made of solid spruce wood and stained. There is a heart cut out in the middle. Outside dimensions 52x21,5x17cm. Inner dimension 50x19,5x15cm. Suitable for a self-watering box measuring 50x19x16.5, which fits well and is held in its packaging on the inner wooden partition. You can find a suitable chest in our offer under the code 41122. The chest is not included. Not intended for direct contact with water. Product of the Czech Republic.
Additional parameters
| Category: | Flower pots and window boxes |
|---|---|
| Weight: | 0.97 kg |
| EAN: | 8592429411496 |
| Color: | hnědá |
| Length: | 52 cm |
| Width: | 21.5 cm |
| Height: | 17 cm |
| Made in: | Česká republika |
| Allowed in: | MALL |
| Material: | Dřevo |
| Size: | 52 cm |
| Specifications: | český výrobek |
| Wood: | Smrk masiv |
Wooden hanging pot cover with heart dark, 27x27x21 cm, Czech product
Wooden container with flower pots with rhombus motif, 32x17x15cm czech product
Wooden box with flower pots with rhombus motif, 47x17x15cm czech product
Wooden pot holder with rhombus motif, 17x17x15cm czech product
Wooden container with flowerpot with rhombus motif, 17x17x15cm czech product
Wooden box with pot, dark, 37x37x30cm Product of Czech Republic
Wooden box cover with heart, 52x21,5x17cm czech product
Lightweight concrete box - rough, 53x22,5x17,5 cm, Czech product
Wooden pot cover dark, 27x27x21 cm Product of Czech Republic
