Wooden cover for a flower pot with a heart, 17x17x15cm Czech product
Code: 41123-00Related products
Wooden box with a chest, 62x21,5x17cm czech product
Wooden box cover with heart - colour, 62x21,5x17cm czech product
Wooden box cover dark, 52x21,5x17cm, Czech product
Wooden box cover, 62x21,5x18cm
Wooden box cover natural, 52x21,5x17cm, Czech product
Wooden hanging pot cover with heart dark, 27x27x21 cm, Czech product
Wooden box with heart - colour, 62x21,5x17cm czech product
Wooden container for two pots with chalkboard, 32x17x15cm czech product
Product detailed description
The wooden pot holder with heart is made of solid spruce wood without finish. There is a heart cut out in the middle. Outer dimension 17x17x15cm. Inner dimension 15x15x15 cm with bevelled corners. Suitable for a round pot with a diameter of 15cm or a square pot with a maximum size of 13x13 cm. A suitable pot can be found in our offer under the code 40657. The pot is not included. Product of the Czech Republic.
Additional parameters
| Category: | Flower pots and window boxes |
|---|---|
| Weight: | 0.45 kg |
| EAN: | 8592429411236 |
| Color: | přírodní |
| Length: | 17 cm |
| Width: | 17 cm |
| Height: | 15cm |
| Made in: | Česká republika |
| Allowed in: | MALL |
| Material: | Dřevo |
| Size: | 17 cm |
| Specifications: | český výrobek |
| Wood: | Smrk masiv |
Wooden pot cover with heart, 27x27x20 cm czech product
Wooden box cover with heart, 52x21,5x17cm czech product
Wooden pot cover with heart dark, 17x17x15cm Czech product
Wooden container with flowerpot with rhombus motif, 17x17x15cm czech product
Wooden container for three pots, 47x17x15cm czech product
Wooden container with flower pots with rhombus motif, 32x17x15cm czech product
Lightweight concrete box - rough, 53x22,5x17,5 cm, Czech product
Wooden pot cover dark, 37x37x30cm Product of Czech Republic
Wooden box cover dark, 62x21,5x17cm Czech product
Wooden hanging box with a pot with a heart, 27x27x21 cm, Czech product
Wooden box with flower pots with rhombus motif, 47x17x15cm czech product
Product rating
Be the first who will post an article to this item!
