Wooden packaging with dark box, 62x21x18cm Czech product
Code: 41167-00Related products
Wooden box cover natural, 52x21,5x17cm, Czech product
Wooden container with flowerpot with rhombus motif, 17x17x15cm czech product
Wooden hanging box with a pot with a heart, 27x27x21 cm, Czech product
Wooden hanging box with pot, 27x27x21 cm, Czech product
Wooden box with pot, dark, 37x37x30cm Product of Czech Republic
Lightweight concrete box - smooth, 53x22,5x17,5 cm, Czech product
Wooden box cover, 62x21,5x17cm czech product
Wooden box with birds, 52x21,5x17cm, Czech product
Product detailed description
The wooden container with the box is made of solid spruce wood and stained. Outside dimensions 62x21x18cm. Inside dimensions 58x18x18 cm. The product includes a self-irrigation box with dimensions 60x19x16,5, which fits and holds well in the packaging. Not intended for direct contact with water. Product of Czech Republic
Additional parameters
| Category: | Flower pots and window boxes |
|---|---|
| Weight: | 3.18 kg |
| EAN: | 8592429411670 |
| Color: | hnědá |
| Length: | 62 cm |
| Width: | 21 cm |
| Height: | 18 cm |
| Made in: | Česká republika |
| Allowed in: | MALL |
| Material: | Dřevo |
| Size: | 62 cm |
| Specifications: | český výrobek |
| Wood: | Smrk masiv |
Wooden box with chalkboard, inside with black foil, 62x21,5x17cm, Czech product
Wooden container for two pots with chalkboard, 32x17x15cm czech product
Lightweight concrete box - rough, 53x22,5x17,5 cm, Czech product
Wooden box cover with heart white, 52x21,5x17cm Czech product
Wooden box cover with heart white, 62x21,5x17cm Czech product
Wooden container for three pots with rhombus motif, 47x17x15cm czech product
Concrete planter lightweight - smooth, 33x33x50,5cm, Czech product
Wooden container for two pots with lace motif, 32x17x15cm czech product
Product rating
Be the first who will post an article to this item!
