Wooden cover for a dark box with birds, 62x21.5x17cm, Czech product
Code: 43684-00Related products
Wooden box cover, 62x21,5x17cm czech product
Lightweight concrete box - rough, 53x22,5x17,5 cm, Czech product
Wooden box with flower pots with rhombus motif, 47x17x15cm czech product
Wooden container for three pots with rhombus motif, 47x17x15cm czech product
Wooden container for three pots with chalkboard, 47x17x15cm czech product
Wooden box with heart, 62x21,5x17cm czech product
Wooden box with pots with lace motif, 32x17x15cm czech product
Product detailed description
The wooden box cover is made of solid spruce wood and stained brown. There are birds cut out in the middle. Outer dimensions 60x21.5x17cm. Inner dimension 60x19,5x15cm. Suitable for self-watering 60x19x16,5 boxes that fit and hold well in the packaging. The cover is a decoration not only for the interior, but also for the covered exterior.You can find a suitable chest in our offer under the code 40669. The chest is not included. Product of the Czech Republic.
Additional parameters
| Category: | Flower pots and window boxes |
|---|---|
| Weight: | 1.14 kg |
| EAN: | 8592429436840 |
| Color: | hnědá |
| Length: | 62 cm |
| Width: | 21.5 cm |
| Height: | 17 cm |
| Made in: | Česká republika |
| Allowed in: | MALL |
| Material: | Dřevo |
| Size: | 62 cm |
| Specifications: | český výrobek |
| Wood: | Smrk masiv |
Wooden box with a chest, 62x21,5x17cm czech product
Wooden box with birds, 52x21,5x17cm, Czech product
Wooden pot cover dark, 27x27x21 cm Product of Czech Republic
Wooden box cover, 62x21,5x18cm
Wooden pot cover with heart, 27x27x20 cm czech product
Wooden box cover with heart - colour, 62x21,5x17cm czech product
Wooden box cover with heart, dark, 52x21,5x17cm Czech product
Wooden box cover dark, 52x21,5x17cm, Czech product
Product rating
Be the first who will post an article to this item!
