Wooden packaging with box, 62x21x18cm Czech product
Code: 40934-00Related products
Wooden box with birds, 52x21,5x17cm, Czech product
Wooden box cover, 62x21,5x17cm czech product
Wooden container with pots and chalkboard, 32x17x15cm czech product
Wooden pot holder with rhombus motif, 17x17x15cm czech product
Wooden box with pot, dark, 27x27x21cm Product of Czech Republic
Product detailed description
The wooden container with a chest is made of solid spruce wood without finish. Outside dimensions 62x21x18cm. Inside dimensions 58x18x18 cm. The product includes a self-irrigation box with dimensions 60x19x16,5, which fits and holds well in the packaging. Product of Czech Republic
Additional parameters
| Category: | Flower pots and window boxes |
|---|---|
| Weight: | 3.18 kg |
| EAN: | 8592429409349 |
| Color: | přírodní |
| Length: | 62 cm |
| Width: | 21 cm |
| Height: | 18 cm |
| Made in: | Česká republika |
| Allowed in: | MALL |
| Material: | Dřevo |
| Size: | 62 cm |
| Specifications: | český výrobek |
| Wood: | Smrk masiv |
Wooden container for two pots with chalkboard, 32x17x15cm czech product
Wooden box with a chest, 62x21,5x17cm czech product
Concrete pot lightweight - rough, 33x33x50,5cm, Czech product
Wooden container with flowerpot with rhombus motif, 17x17x15cm czech product
Wooden box with chalkboard, inside with black foil, 62x21,5x17cm, Czech product
Wooden container for three pots with chalkboard, 47x17x15cm czech product
Wooden hanging box with a pot with a heart, 27x27x21 cm, Czech product
Wooden hanging box with pot, 27x27x21 cm, Czech product
Wooden box cover with heart, dark, 52x21,5x17cm Czech product
Product rating
Be the first who will post an article to this item!
