Wooden packaging with a box with a heart, white, 62x21.5x17cm Czech product
Code: 41261-00Related products
Wooden hanging pot cover with heart dark, 27x27x21 cm, Czech product
Wooden box cover with heart white, 52x21,5x17cm Czech product
Wooden box cover, 62x21,5x17cm czech product
Wooden box cover natural, 52x21,5x17cm, Czech product
Lightweight concrete box - rough, 53x22,5x17,5 cm, Czech product
Wooden pot cover dark, 37x37x30cm Product of Czech Republic
Wooden pot cover with heart dark, 17x17x15cm Czech product
Wooden box with birds, 52x21,5x17cm, Czech product
Product detailed description
The wooden container with a box is made of solid spruce wood and painted white. There is a heart cut out in the middle. Outer dimensions 60x21.5x17cm. Inner dimension 60x19,5x15cm. The product includes a self-irrigation box with dimensions 60x19x16,5, which fits and holds well in the packaging. Product of the Czech Republic.
Additional parameters
| Category: | Flower pots and window boxes |
|---|---|
| Weight: | 1.86 kg |
| EAN: | 8592429412615 |
| Color: | white |
| Length: | 62 cm |
| Width: | 21.5 cm |
| Height: | 17 cm |
| Made in: | Česká republika |
| Allowed in: | MALL |
| Material: | Dřevo |
| Size: | 62 cm |
| Specifications: | český výrobek |
| Wood: | Smrk masiv |
Wooden container for three pots with rhombus motif, 47x17x15cm czech product
Wooden box with chalkboard, inside with black foil, 52x21,5x17cm, Czech product
Wooden container for three pots, 47x17x15cm czech product
Wooden box with birds, 52x21,5x17cm, Czech product
Wooden container with pots and chalkboard, 32x17x15cm czech product
Wooden pot cover dark, 27x27x21 cm Product of Czech Republic
