Wooden hanging box with pot dark, 27x27x21 cm, Czech product
Code: 41515-00Related products
Wooden container for three pots with rhombus motif, 47x17x15cm czech product
Wooden box for herbs made of solid wood, 24x14x11,5 cm (length/width/height), Czech product.
Wooden box with flower pots with rhombus motif, 47x17x15cm czech product
Wooden box cover with heart white, 62x21,5x17cm Czech product
Wooden container for two pots with lace motif, 32x17x15cm czech product
Wooden hanging pot cover with heart, 27x27x21 cm, Czech product
Product detailed description
The wooden hanging pot holder is made of solid spruce wood and stained. Outside dimensions 27x27x21 cm. Inner dimension 25x25x20 cm. The product includes a self-watering pot measuring 25x25x20 cm, which fits and holds well in the packaging. Not intended for direct contact with water. Product of the Czech Republic.
Additional parameters
| Category: | Flower pots and window boxes |
|---|---|
| Weight: | 1.73 kg |
| EAN: | 8592429415159 |
| Color: | hnědá |
| Length: | 27 cm |
| Width: | 27 cm |
| Height: | 21 cm |
| Made in: | Česká republika |
| Allowed in: | MALL |
| Material: | Dřevo |
| Size: | 27 cm |
| Specifications: | český výrobek |
| Wood: | Smrk masiv |
Wooden container with pot and chalkboard, 17x15x17 cm czech product
Wooden box cover, 62x21,5x18cm
Wooden box cover natural, 52x21,5x17cm, Czech product
Wooden container with flower pots with rhombus motif, 32x17x15cm czech product
Wooden box cover with heart, dark, 52x21,5x17cm Czech product
Wooden box with heart, 62x21,5x17cm czech product
Wooden pot holder with rhombus motif, 17x17x15cm czech product
Wooden box with pot, dark, 37x37x30cm Product of Czech Republic
Wooden box cover dark, 52x21,5x17cm, Czech product
Concrete pot lightweight - rough, 33x33x50,5cm, Czech product
Product rating
Be the first who will post an article to this item!
