Wooden packaging with flower pot - dark, 17x17x15cm Czech product
Code: 40953-00Related products
Wooden box for herbs made of solid wood, 24x14x11,5 cm (length/width/height), Czech product.
Wooden container with flowerpot with rhombus motif, 17x17x15cm czech product
Wooden box with pots with lace motif, 32x17x15cm czech product
Wooden container for three pots with chalkboard, 47x17x15cm czech product
Wooden container for two pots with chalkboard, 32x17x15cm czech product
Wooden hanging pot cover with heart, 27x27x21 cm, Czech product
Concrete planter lightweight - smooth, 33x33x50,5cm, Czech product
Product detailed description
The wooden container with pot is made of solid stained spruce wood. Outer dimension 17x17x15cm. Inner dimension 15x15x15 cm with bevelled corners. The product includes a round pot with a diameter of 15cm, anthracite colour. Not intended for direct contact with water. Product of the Czech Republic.
Additional parameters
| Category: | Flower pots and window boxes |
|---|---|
| Weight: | 0.59 kg |
| EAN: | 8592429409530 |
| Color: | hnědá |
| Length: | 17 cm |
| Width: | 17 cm |
| Height: | 15cm |
| Made in: | Česká republika |
| Allowed in: | MALL |
| Material: | Dřevo |
| Size: | 17 cm |
| Specifications: | český výrobek |
| Wood: | Smrk masiv |
Wooden box with heart, 62x21,5x17cm czech product
Lightweight concrete box - smooth, 53x22,5x17,5 cm, Czech product
Wooden hanging pot cover with heart dark, 27x27x21 cm, Czech product
Lightweight concrete box - rough, 53x22,5x17,5 cm, Czech product
Wooden box cover, 62x21,5x18cm
Wooden box with chalkboard, inside with black foil, 62x21,5x17cm, Czech product
Wooden box with pot, dark, 37x37x30cm Product of Czech Republic
Wooden container with flower pots with rhombus motif, 32x17x15cm czech product
Wooden box cover with heart - colour, 62x21,5x17cm czech product
Product rating
Be the first who will post an article to this item!
